Jak pisać „precle”?

Posted by

Pisanie precli, czyli krótkich artykułów umieszczanych na stronach typu presell pages oraz wykorzystywanych do pozycjonowania stron może wydawać się zajęciem niezwykle prostym i w rzeczywistości nie jest to szczególnie wymagającą umiejętnością. Mimo wszystko rządzi się swoimi prawami i regułami, których trzeba przestrzegać. Precle na stronach pogrupowane są w pewne tematyczne katalogi, dlatego ważne jest, aby artykuł pisany był na temat, nie wspominając już o poprawności gramatycznej i stylistycznej.

Istotne jest również użycie pewnych słów kluczowych. Umieszcza się przy nich linki do stron, które są dzięki temu lepiej wypozycjonowane i zyskują większą ilość wejść. Precle są lepszym rozwiązaniem niż katalogi stron, ponieważ niosą ze sobą nie tylko link ale również dodatkową treść. Obecnie jednak wiele osób uważa pisanie precli za spam, podobnie jak to było w kwestii katalogów, ponieważ w wielu przypadkach niosą one za sobą niską wartość merytoryczną i zaśmiecają Internet. Dlatego ważne jest, aby pisane przez nas teksty były unikalne i przyjazne dla czytającej je osoby.

One comment

  1. Myślę, że pisanie tekstów do tzw. presell page nie jest problematyczne. Najgorsze jest to, że presell page praktycznie wyginęły. Nie ma ich sporo jak kiedyś. No i jak w artykule napisane, większość tekstów w preclach to obecnie treść dla osób, a nie robotów internetowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *